Bizi Tanıyın

Hakkımızda

Okmen A.Ş. olarak 1996 yılından beri Mimari ve Bilişim Alanında projeler gerçekleştiren uzmanlaşmış kadrosu ile Mimari Proje, Tasarım ve Uygulama, Yazılım, Web Tasarım ve Otomasyon, Mobil Uygulama, E-Ticaret ve franchising alanlarında çalışıyoruz.

Ağırlıklı müşteri porföyümüz İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da olup tüm Türkiye ve yurtdışına da  hizmet vermekteyiz.

Ankara Merkez Teknoloji Geliştirme Departmanımız, Ar-Ge merkezimizle birlikte hem yeni teknolojilere hızlı uyum sağlıyor hem de müşterilerimizin özel taleplerini içeren özel web projelerini profesyonel kadromuz ile yönetiyoruz.

Kurumsal organizasyon yapımız kapsamında tasarım, yazılım, destek, muhasebe, ar-ge, iş geliştirme ve proje birimlerimiz ile birlikte web projelerini bir mühendislik yaklaşımıyla yönetiyor, müşterilerimize uzun süreli bir hizmet anlayışıyla çözümler sunuyoruz.

Her projemiz tamamlandığında hizmet bizim için aslında yeni başlıyor. Sektörümüzün en büyük problemlerinden biri olan müşteriye destek sunma ve sorunlara çözüm üretme konusunda daha hassas bir yaklaşıma sahibiz.

500’e yakın memnun edilmiş kurumsal müşteriye sahip olmanın mutluluğu ile sektördeki 20. yılımıza girmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.